Pro správné fungování je potřeba mít zapnutý Javascript
nuzky
nuzky

O nás.

O nás

Kdo Jsme? Jsme dvě. Marcela a Kristýna, máma a dcera, které se starají o to, aby srst našich klientů byla hebká, lesklá a krásně upravená, kůže zdravá a funkční.

Zvířata jsou s naší rodinou spjata od prvopočátku. Postupně se u nás ubytovávali křečci, morčata, rybičky, od pakobylek a strašilek přes hady až po kočky, a nakonec došlo na první vytoužené štěně. Přibyl další pes a naprosto přirozeně vyplynulo, že se budeme starat i o ty cizí.

Tak v roce 2010 vznikl Psí salon LEXIK. Díky pravidelným školením a především praxi se klientela rozšířila natolik, že jsme se rozhodly starat se nejen o zevnějšek, ale i vnitřek našich psích zákazníků. A tak jsme založily psí pekárnu s nepřeberným množstvím zdravých a voňavých pamlsků, psích dortů a paštik.

Naším primárním zájmem však zůstaly problémy se srstí a kůží, proto se dnes staráme o zdravou srst i pomocí speciálních zábalů a ozónových koupelí, určených přímo na konkrétní problém. A jelikož si zakládáme na osobitém přístupu a poctivosti, rozhodli jsme se v roce 2018 přejmenovat nás salon na Psí lazebnictví.

Díky Vám, kteří nám svěřujete své miláčky do naší péče, se snažíme pomáhat tam, kde je to potřeba.

V neposlední řadě jsme členy Pet Grooming Association of the Czech Republic z.s.